Destek

Teknik Destek

Firmamızın servis departmanı, bünyesinde oluşturduğu geniş araç filosu, tam donanımlı ve yetişmiş uzman kadrosu ile 7/24 müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde kesintisiz servis – bakım ve kalibrasyon hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla geliştirmiş olduğumuz AR-GE bölümümüz her geçen gün hedeflerine daha fazla yaklaşmakta ve araştırmalarını beklentileriniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Mevcut sisteminiz ile ilgili teknik destek talebinizi servis@tamceki.com adresine ya da (0 232) 433 44 33 no’lu hattımızdan servis departmanına bildirerek bizden yardım alabilirsiniz.

Kalibrasyon

Tam Tartı Kalibrasyon servisi bünyesinde bulunan M1 sınıfı ağırlıklar ile otomatik olmayan tartı aletleri kalibrasyonu konusunda Türkiye’nin her yerinde, tam donanımlı araçları ile hizmet vermektedir.

Mevcut tartı sisteminiz ile ilgili kalibrasyon hizmeti talebinizi ya da konu ile ilgili sorularınızı servis@tamceki.com adresine ya da (0 232) 433 44 33 no’lu hattımızdan servis departmanına bildirerek bizden yardım alabilirsiniz.

Periyodik Kantar Muayenesi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği’nde yeni uygulamaya geçmiştir.

01.01.2014 tarihinden itibaren muayene ve mühürleme işlemleri kısmen özel kuruluşlara (Yetkili Muayene Servisleri) ve imalatçı firmalara (Yurtdışından onaylı kuruluşlarca yetkilendirilmiş olması şartı ile) devredilmiştir.

Bu vesile ile Bakanlık piyasadaki mevcut tartı aletlerinin yasal uygunluklarını artık daha sık, daha disiplinli ve programlı bir şekilde denetleyecektir. Bu kapsamda mevzuata uygun olmayan tartı aletleri tespit edilecek, kullanıcıları ağır yaptırımlar (idari para cezaları, kullanıma kapatma, el koyma gibi) ödemek zorunda kalacaklardır.

Bu konu ile ilgili talebiniz doğrultusunda, her türlü başvuru, takip ve kalibrasyon hizmetini Tam Tartı firması olarak üstlenmekteyiz.

Bize ulaşın