Skip to content Skip to footer

Firmamızın servis departmanı, bünyesinde oluşturduğu geniş araç filosu, tam donanımlı ve yetişmiş uzman kadrosu ile 7/24 müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde kesintisiz servis – bakım ve kalibrasyon hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla geliştirmiş olduğumuz AR-GE bölümümüz her geçen gün hedeflerine daha fazla yaklaşmakta ve araştırmalarını beklentileriniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Mevcut sisteminiz ile ilgili teknik destek talebinizi [email protected] adresine ya da (0 232) 433 44 33 no’lu hattımızdan servis departmanına bildirerek bizden yardım alabilirsiniz.

Tam Tartı Kalibrasyon servisi bünyesinde bulunan M1 sınıfı ağırlıklar ile otomatik olmayan tartı aletleri kalibrasyonu konusunda Türkiye’nin her yerinde, tam donanımlı araçları ile hizmet vermektedir.

Mevcut tartı sisteminiz ile ilgili kalibrasyon hizmeti talebinizi ya da konu ile ilgili sorularınızı [email protected] adresine ya da (0 232) 433 44 33 no’lu hattımızdan servis departmanına bildirerek bizden yardım alabilirsiniz.

Kapasitesi 2 ton üzerinde olan otomatik olmayan tartı aletinizin imalat ve/veya son damga yılından itibaren 2 yılda bir (periyodik muayene son başvuru süresi 29 Şubat 2020) ve tamirlerinden sonra kullanıcı tarafından ilgili kuruluşa müracaat edilerek yaptırılması zorunlu olan muayene (geçici damgasının yapılmasından sonra 15 gün içerisinde) hizmetlerini yerine getirmek üzere 11.10.2019 tarih ve 30915 sayılı resmi gazetede yayımlanan muayene yönetmeliği (madde 4 (j) ) gereği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından TSE yetkilendirilmiştir.

Periyodik muayene için (madde 8) içinde bulunulan yılın Şubat ayı sonuna kadar, tamir muayeneleri için ise geçici damga süresinden itibaren 15 gün içinde TSE Bölge Müdürlüklerine müracaat etmenizi önemle bildiririz.

Muayene Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191011-9.htm

Muayene Ücret Yönetmeliği: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191227-11.htm

TSE Başvuru İçin: https://basvuruportal.tse.org.tr/

Başvuru Kılavuzu: https://basvuruportal.tse.org.tr/Dokuman/Ölçü%20Aletleri%20Başvuru%20Klavuzu.pdf

Tamçeki Hakkımızda

Servis Talebiniz Hakkında İletişim Kurun

  Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Rüstem Mah. Bilgi Sokak No: 33 Urla / İzmir, Türkiye

   Tamçeki Hakkımızda

   İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım

    Tamçeki Hakkımızda

    İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım

     Tamçeki Hakkımızda

     İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım