Skip to content Skip to footer

İnsan Kaynakları Politikamız

Tamçeki olarak, çalışanlarımızın memnuniyeti ve mutluluğu işimizin başarısı için kritik öneme sahiptir. İnsan kaynakları politikamızın temel prensiplerini uygulayarak, çalışanlarımızın gelişimine, performanslarına, sağlık ve güvenliklerine önem veriyoruz. Bu sayede, “en iyi ürün” ve “en iyi hizmet” politikamızı sürdürüyor ve güven ve kaliteyi simgeleyen Tamçeki markasını yurt içinde ve yurt dışında daha da ileriye taşıyoruz.

Eşitlik

Tamçeki, tüm çalışanlarına eşit davranır. İşe alım, yükselme ve terfi süreçlerinde cinsiyet, ırk, yaş, din, dil, siyasi düşünce, fiziksel engellilik veya herhangi bir kişisel özellik ayrımı yapmaz.

İnsana Yatırım

Tamçeki, çalışanlarının gelişimine ve kariyerlerine yatırım yapar. Çalışanlarımıza, düzenli eğitimler, seminerler ve özel yeteneklerini geliştirmek için fırsatlar sunarız.

Çalışanların Sağlığı ve Güvenliği

Tamçeki, çalışanların sağlığı ve güvenliği için gerekli önlemleri alır. İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, uygun iş ekipmanları ve risk yönetimi politikaları ile çalışanlarımızın güvenli bir ortamda çalışmasını sağlarız.

Performans ve Başarı Odaklılık

Tamçeki, performans ve başarı odaklı bir yaklaşım benimser. Çalışanlarımızın performansı, şirket hedeflerine ulaşmak için kritik önem taşır. Bu nedenle, çalışanların performansını düzenli olarak ölçer ve geri bildirimlerle destekleriz.

İş Birliği

Tamçeki, çalışanlarının iş birliği yapmasını teşvik eder. Birlikte çalışarak, hedeflere daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabiliriz.

Adil ve Rekabetçi Ücretlendirme

Tamçeki, çalışanlarına adil ve rekabetçi ücretlendirme politikası uygular. Çalışanların katkılarını takdir etmek ve ödüllendirmek için performansa dayalı bir ücretlendirme sistemi benimseriz.
Tamçeki Hakkımızda

Ekibimizin Bir Parçası Olun

  Tamçeki Hakkımızda

  İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım

   Tamçeki Hakkımızda

   İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım

    Tamçeki Hakkımızda

    İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım